Skip to main content

Kominek – co należy wiedzieć, zanim zdecydujemy się na zakup?

Dodaj komentarz

Wybranie kominka to decyzja, która powinna być poprzedzona odpowiednimi przemyśleniami. Inwestycja w wyposażenie domu to zdecydowanie przyjemny wydatek, dlatego pieniądze powinny zostać wydane w jak najbardziej odpowiedni sposób. Zadaniem kominka jest nie tylko ogrzewanie pomieszczenia — spędzone z rodziną chwile przy migocącym płomieniu potrafią mieć niesamowitą, zbliżającą członków rodziny moc. Przed wybraniem kominka warto zastanowić się, czy będzie spełniał funkcję przede wszystkim dekoracyjną, czy ma również faktycznie ogrzewać mieszkanie. 

Czytaj więcej

Fotowoltaika w Kielcach

1 komentarz

Wiedząc, jak ważna w obecnych czasach jest dbałość o środowisko naturalne i redukowanie zużycia źródeł nieodnawialnych warto zwrócić uwagę na alternatywne, przyjazne dla naszej planety rozwiązania. Jednym z nich jest coraz szybciej rozwijająca się zielona energia, do której należy fotowoltaika.

Czytaj więcej

Jak segregować śmieci?

Dodaj komentarz

Ziemia z roku na rok staje się coraz bardziej zanieczyszczona. I pomimo wielu zmian mających na celu oczyszczenie Naszej Planety i zmniejszenie produkowania odpadów przez ludzi sytuacja wciąż nie wygląda najlepiej. Nieustannie powtarzane słowa, by zmianę zacząć od siebie, własnego podwórka, własnego kosza na śmieci nadal nie trafiają do wszystkich. Są jednak i tacy, którzy faktycznie stosują się do zaleceń i respektują małe zmiany zdając sobie sprawę, że to właśnie one prowadzą do globalnych przemian.

Czytaj więcej