Jakie są numery kierunkowe telefonów w EU?

W dobie telefonów komórkowych nie pamięta się już tak bardzo czasów, gdy przy wybieraniu numeru telefonu do innego miasta konieczne było wybranie odpowiedniego numeru kierunkowego. Numery komórkowe nie potrzebują już takich zabiegów, można dodzwonić się bez używania numeru kierunkowego do użytkownika w innym mieście, ale nadal funkcjonują numery kierunkowe w przypadku używania telefonów stacjonarnych. Podobnie sytuacja ma się przy połączeniach międzynarodowych. Na terenie całej Unii Europejskiej obowiązuje ten sam system wybierania połączeń. Numer kierunkowy każdego kraju w UE poprzedzony jest dwoma zerami (00). Jeśli nie możesz dodzwonić się do kogoś z innego kraju ułatwiamy Ci to zadanie Poniżej podajemy numery kierunkowe poszczególnych państw w Unii Europejskiej (i nie tylko).

Czytaj więcej

Na co zwrócić uwagę przy wyborze sali szkoleniowej?

Na sukces firmy składa się wiele elementów. Wśród nich są z pewnością odpowiednie zaplecze, zdolności przywódcze, innowacyjne pomysły i plan rozwoju. Niemniej ważne są również kompetencje pracowników, o czym zdaje sobie sprawę coraz więcej przedsiębiorców. Tłumaczy to rosnącą popularność różnego rodzaju szkoleń, podnoszących kwalifikacje osób, zatrudnionych w firmach. Pozwalają one nie tylko odświeżyć posiadaną już wiedzę, ale również zdobyć nowe umiejętności i rozbudzić motywację do podejmowania dalszych wyzwań zawodowych. Taka postawa przynosi z pewnością korzyści, odzwierciedlające się w jakości pracy i jej produktywności.

Czytaj więcej

Zimowe atrakcje w Krakowie

Pomimo chłodu i krótkiego dnia, zima również jest wspaniałą porą na zwiedzanie! Spacerując w malowniczych miejscach, podczas spadającego śniegu i niskich temperatur, można świetnie spędzić czas samemu lub z bliskimi. Poniżej znajduje się lista kilku zimowych, krakowskich atrakcji, które zdecydowanie warto zobaczyć.

Czytaj więcej