Skip to main content

Modelowanie sylwetki - czyli o liposukcji Vaser Lipo 4d i przebiegu zabiegu

Pięknie wyrzeźbiona sylwetka pozbawiona niepotrzebnych fałd tłuszczu - czy o tym nie marzy każdy mężczyzna lub kobieta? Z pewnością tak, tym bardziej teraz kiedy jest w pełnym rozkwicie moda na szczupłą, wysportowaną sylwetkę i zdrowy tryb życia. W tym celu wiele osób wyciska siódme poty na siłowni ćwicząc każdy mięsień swojego ciała. Co zrobić jednak w sytuacji kiedy te działania nie przynoszą pożądanego efektu? Decydują czasem o tym nasze uwarunkowania genetyczne, choroby lub też na przykład w przypadku kobiet zmiany jakie zaszły w ciele po przebytej ciąży. Warto w takiej sytuacji skorzystać z dobrodziejstw jakie niesie ze sobą medycyna estetyczna, która pozwala na to aby poradzić sobie z powyższymi problemami. Można skorzystać chociażby z małoinwazyjnego zabiegu jakim jest innowacyjna liposukcja Vaser Lipo, która pozwoli na pozbycie się niepotrzebnej tkanki tłuszczowej. Na czym ta metoda polega i czy warto z niej skorzystać?


Dlaczego warto przeprowadzić zabieg liposukcji Vaser Lipo?

Jak modelować własne ciało bez narkozy, stresu oraz aby efekt końcowy był w pełni zadowalający? Właśnie w tym celu stosuje się zabieg liposukcji ultradźwiękowej Vaser lipo 4d w Genesis Clinic, czyli Klinice medycyny estetycznej w Krakowie, w której zatrudnieni specjaliści powolą ci się pozbyć nadmiaru tłuszczu z takich miejsc ciała jak okolice brzucha, ramion, czy wewnętrznych stron uda. Efekty można powiedzieć są spektakularne: sylwetka zostaje wyrzeźbiona, mięśnie są uwidocznione i ogólnie całe ciało wygląda na wysportowane.

Liposukcja VaserLipo, czy tradycyjne odsysanie tłuszczu?

Metoda oddziaływania na ludzkie ciało w postaci odsysania tłuszczu była już znana wcześniej, tylko że nie przynosiła takich zadowalających efektów jak w przypadku wymienianej powyżej liposukcji Vaser Lipo. Poza tym, co ma przecież dla pacjenta ogromne znaczenie, wcześniejsze działania nie były w pełni bezpieczne. Dlaczego? Ponieważ podczas tamtego stosowania liposukcji czynności polegały na mechanicznym zniszczeniu i odessaniu tkanki tłuszczowej. W czasie takiego zabiegu uszkodzeniu ulegały nerwy, naczynia krwionośne, a skóra wracała do poprzedniej formy przez długi okres czasu. Zdecydowanie korzystniej sytuacja przedstawi się przy liposukcji Vaser Lipo.


Bezpieczeństwo na pierwszym miejscu!

Jest to zabieg bezpieczny, nie uszkadza tkanek, naczyń i nerwów. Przeprowadza go lekarz w sposób mało inwazyjny, stosując znieczulenie miejscowe bez narkozy. W przeciwieństwie do wcześniej stosowanych zabiegów stosuje się tylko niewielkie nacięcia, które szybko się goją. Następną zaletą jest jej:

Wysoka skuteczność

Dzieje się tak, ponieważ lekarz po wykonaniu małego nacięcia wkłada tam niewielką sondę. Jej zadaniem jest emitowanie fal ultradźwiękowych, które rozbijają tłuszcz, nie powodując uszkadzania sąsiadujących tkanek. Precyzja zabiegu polega na tym, że lekarz delikatnie rzeźbi sylwetkę co daje efekt trójwymiarowości. I co niezwykle istotne, jest to zabieg o czym było już wspomniane powyżej przeprowadzany w znieczuleniu miejscowym, dlatego lekarz jest w stałym kontakcie z pacjentem co zdecydowanie wpływa na jego komfort.

Gdzie można wykonać liposukcję Vaser Lipo?

W Polsce takim miejscem jest na przykład Genesis Clinic, znajdująca się w Krakowie przy ulicy Józefa Korzeniowskiego 39. Sam fakt przeprowadzenia zabiegu to jeszcze nie wszystko, na końcowy efekt ma wpływ postępowanie pozabiegowe. Po liposukcji każdy pacjent otrzymuje specjalne ubranie uciskowe, które trzeba nosić przez okres około 6 tygodni. Ta metoda odsysania tłuszczu pozwala wrócić do pięknej sylwetki, a mogą z niej skorzystać zarówno Panie jak i Panowie.

 

Wpisz komentarz
lub dodaj komentarz jako gość
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.

Dodaj pierwszy komentarz.

Najpopularniejsze wpisy:

Najnowsze wpisy:

Najnowsze komentarze:

Kamila 1 miesięcy temu Jak spędzić wakacje w Polsce?
Mi też się wydaje, że teraz wakacje w Polsce są niedoceniane. Coraz częściej słyszy się ...
Bogdan 2 miesięcy temu Najciekawsze atrakcje w Nowym Sączu
Ten wpis o atrakcjach w Nowym Sączu jest naprawdę fantastyczny i bardzo pomocny! Dzięki niemu ...
Sama zmagam się z opadającymi powiekami, ale nie sądziłam, że u niektórych ten problem może ...
Absolutnie zgadzam się z tym, że polskie góry są warte odkrywania 😍 Mówię to jako miłośniczka wędrówek! ...
Bardzo cenię sobie polskie góry. Mają niesamowity klimat, do którego lubię wracać. Jednak muszę przyznać, ...