Skip to main content

Jak nauka surfingu wpływa na zdrowie psychicznie i fizyczne?

Dodaj komentarz

Surfing to synonim wolności i adrenaliny, które wyzwalają się po zetknięciu z żywiołem, jakim jest woda. To także radość i poczucie beztroski oraz możliwość uwolnienia się od codziennych zmartwień. Istnieje nawet pewne surferskie stwierdzenie mówiące o tym, że nawet zły dzień na desce jest lepszy od dobrego dnia w pracy. Nie są to jednak jedyne zalety tego letniego sportu, bowiem nauka surfingu może nam przynieść szereg korzyści zdrowotnych, zarówno pod względem fizycznym, jak i psychicznym. W dzisiejszym wpisie przedstawimy najważniejsze z nich.

Czytaj więcej

Jaki jest najpopularniejszy rozmiar pierścionka?

Dodaj komentarz

Wybór odpowiedniego rozmiaru pierścionka nie jest tak łatwy, jak mogłoby się wydawać. Spore wyzwanie stoi przede wszystkim przed osobami, które chcą kupić tego rodzaju biżuterię na prezent oraz przed kobietami, które pragną zakupić wymarzony pierścionek w sklepie internetowym. Tym, którzy stoją w obliczu takiego problemu podpowiadamy, jaki jest najpopularniejszy rozmiar pierścionka i w jaki sposób zmierzyć palec, by podjąć właściwą decyzję w tym zakresie.

Czytaj więcej

Terapia sztuką — czyli co musisz wiedzieć o arteterapii?

Dodaj komentarz

Początki terapii przez sztukę sięgają lat 40. XX wieku. Już wtedy w sanatoriach na terenie Anglii kuracjusze chętnie malowali obrazy. Początkowo dlatego, aby uprzyjemnić sobie wolny czas. Dzięki doświadczeniom angielskiego artysty Adama Hilla przekonali się, że ta forma aktywności nie tylko jest sposobem na relaks, ale także potrafi leczyć. Z biegiem czasu arteterapia upowszechniła się na całym świecie jako skuteczna forma terapii dla osób w każdym wieku.

Czytaj więcej

Jaką biżuterią obdarować swoją ukochaną?

1 komentarz

Prawie każda kobieta lubi nosić biżuterię, a niemalże wszystkie uwielbiają dostawać ją od ukochanych mężczyzn. Niestety, świat pięknych ozdób jest dla wielu gentlemanów wciąż nieodkrytą tajemnicą. Na szczęście to jeszcze nie powód, by rezygnować z wyjątkowego prezentu. Wystarczy tylko przeczytać nasz poradnik, by przekonać się, że oryginalny prezent jest na wyciągnięcie ręki!

Czytaj więcej

Serwis klimatyzacji i serwis pomp ciepła - jak często trzeba go robić?

1 komentarz

Odnawialne źródła energii cieszą się coraz większą popularnością w społeczeństwie, którego świadomość, związana z koniecznością ochrony środowiska naturalnego, sukcesywnie wrasta. Nic dziwnego, że rosnącym zainteresowaniem poszczycić mogą się również pompy ciepła i klimatyzatory. Są to rozwiązania nie tylko ekologiczne, ale również i ekonomiczne. Za ich zastosowaniem przemawiają także różnego rodzaju dotacje i dofinansowania. Rozważając zakup i montaż tego rodzaju urządzeń warto wiedzieć, że konieczny będzie ich regularny serwis, by mogły one spełniać oczekiwania użytkowników.

Czytaj więcej