Skip to main content

Jak pozbyć się cellulitu? - 5 skutecznych sposobów

Dodaj komentarz

Cellulit to problem, z którym boryka się wiele kobiet. Jest on zaburzeniem, które pojawia się na naszym ciele z powodu nierównomiernego rozkładu tłuszczu pod skórą. Widocznym efektem, tego, że w naszym organizmie mamy problem z cellulitem, są guzki i nierówności, które najczęściej pojawiają się na nogach, udach lub pośladkach. To właśnie w miejscach, gdzie występują takie nierówności mamy do czynienia z cellulitem, który wygląda nieestetycznie i może przysparzać kompleksów. Na szczęście istnieją sprawdzone sposoby na redukcję lub całkowite pozbycie się cellulitu. Jedne wykorzystują bardziej tradycyjne rozwiązania, natomiast drugie korzystają z dobrodziejstw technologii. W tym artykule postaramy się przedstawić przydatne sposoby na to jak pozbyć się cellulitu.

Czytaj więcej

Jak przygotować się do zabiegu makijażu permanentnego?

1 komentarz

Makijaż permanentny zyskuje stale na popularności, ponieważ pozwala on kobietom zaoszczędzić czas, który normalnie poświęcają na codzienne malowanie. Oprócz tego taki makijaż zwiększa wśród kobiet pewność siebie w trakcie pobytu na wakacjach lub na basenie. Dzięki temu zabiegowi możliwe jest utrzymanie idealnych konturów brwi, ust lub oczu. W tym artykule postaramy się opowiedzieć o tym, jak należy do takiego zabiegu się przygotować.

Czytaj więcej

Jak wygląda zabieg plastyki powiek?

Dodaj komentarz

Blefaroplastyka, czyli plastyka powiek, zalicza się do zabiegów medycyny estetycznej, które wykonywane są nie tylko ze względu na chęć poprawienia wyglądu twarzy, ale też ze względu na wskazania medyczne. Jak wygląda zabieg? Jakie są wskazania i przeciwwskazania? Poniżej znajdują się najważniejsze informacje na temat blefaroplastyki.

Czytaj więcej

Modelowanie sylwetki - czyli o liposukcji Vaser Lipo 4d i przebiegu zabiegu

Dodaj komentarz

Pięknie wyrzeźbiona sylwetka pozbawiona niepotrzebnych fałd tłuszczu - czy o tym nie marzy każdy mężczyzna lub kobieta? Z pewnością tak, tym bardziej teraz kiedy jest w pełnym rozkwicie moda na szczupłą, wysportowaną sylwetkę i zdrowy tryb życia. W tym celu wiele osób wyciska siódme poty na siłowni ćwicząc każdy mięsień swojego ciała. Co zrobić jednak w sytuacji kiedy te działania nie przynoszą pożądanego efektu? Decydują czasem o tym nasze uwarunkowania genetyczne, choroby lub też na przykład w przypadku kobiet zmiany jakie zaszły w ciele po przebytej ciąży. Warto w takiej sytuacji skorzystać z dobrodziejstw jakie niesie ze sobą medycyna estetyczna, która pozwala na to aby poradzić sobie z powyższymi problemami. Można skorzystać chociażby z małoinwazyjnego zabiegu jakim jest innowacyjna liposukcja Vaser Lipo, która pozwoli na pozbycie się niepotrzebnej tkanki tłuszczowej. Na czym ta metoda polega i czy warto z niej skorzystać?

Czytaj więcej