Jak przygotować się do zabiegu makijażu permanentnego?

makijaż permanentny powiek warszawa

Makijaż permanentny zyskuje stale na popularności, ponieważ pozwala on kobietom zaoszczędzić czas, który normalnie poświęcają na codzienne malowanie. Oprócz tego taki makijaż zwiększa wśród kobiet pewność siebie w trakcie pobytu na wakacjach lub na basenie. Dzięki temu zabiegowi możliwe jest utrzymanie idealnych konturów brwi, ust lub oczu. W tym artykule postaramy się opowiedzieć o tym, jak należy do takiego zabiegu się przygotować.

Czytaj więcej

Jak wygląda zabieg plastyki powiek?

Chirurgia estetyczna

Blefaroplastyka, czyli plastyka powiek, zalicza się do zabiegów medycyny estetycznej, które wykonywane są nie tylko ze względu na chęć poprawienia wyglądu twarzy, ale też ze względu na wskazania medyczne. Jak wygląda zabieg? Jakie są wskazania i przeciwwskazania? Poniżej znajdują się najważniejsze informacje na temat blefaroplastyki.

Czytaj więcej

Modelowanie sylwetki - czyli o liposukcji Vaser Lipo 4d i przebiegu zabiegu

Vaser lipo 4d w Genesis Clinic

Pięknie wyrzeźbiona sylwetka pozbawiona niepotrzebnych fałd tłuszczu - czy o tym nie marzy każdy mężczyzna lub kobieta? Z pewnością tak, tym bardziej teraz kiedy jest w pełnym rozkwicie moda na szczupłą, wysportowaną sylwetkę i zdrowy tryb życia. W tym celu wiele osób wyciska siódme poty na siłowni ćwicząc każdy mięsień swojego ciała. Co zrobić jednak w sytuacji kiedy te działania nie przynoszą pożądanego efektu? Decydują czasem o tym nasze uwarunkowania genetyczne, choroby lub też na przykład w przypadku kobiet zmiany jakie zaszły w ciele po przebytej ciąży. Warto w takiej sytuacji skorzystać z dobrodziejstw jakie niesie ze sobą medycyna estetyczna, która pozwala na to aby poradzić sobie z powyższymi problemami. Można skorzystać chociażby z małoinwazyjnego zabiegu jakim jest innowacyjna liposukcja Vaser Lipo, która pozwoli na pozbycie się niepotrzebnej tkanki tłuszczowej. Na czym ta metoda polega i czy warto z niej skorzystać?

Czytaj więcej

Jak wygląda keratynowe prostowanie włosów?

Salon kosmetyczny Kraków

Gdy nasze włosy są puszyste lub cały czas się kręcą oraz układają się nie tak, jak byśmy chciały warto podjąć w tym celu pewne kroki. Zbawiennym zabiegiem może okazać się keratynowe prostowanie włosów, który nie tylko wyprostuje włosy, ale także przywróci im blask.

Czytaj więcej