Jak wygląda zabieg plastyki powiek?

Chirurgia estetyczna

Blefaroplastyka, czyli plastyka powiek, zalicza się do zabiegów medycyny estetycznej, które wykonywane są nie tylko ze względu na chęć poprawienia wyglądu twarzy, ale też ze względu na wskazania medyczne. Jak wygląda zabieg? Jakie są wskazania i przeciwwskazania? Poniżej znajdują się najważniejsze informacje na temat blefaroplastyki.

Kontynuuj czytanie

Modelowanie sylwetki - czyli o liposukcji Vaser Lipo 4d i przebiegu zabiegu

Vaser lipo 4d w Genesis Clinic

Pięknie wyrzeźbiona sylwetka pozbawiona niepotrzebnych fałd tłuszczu - czy o tym nie marzy każdy mężczyzna lub kobieta? Z pewnością tak, tym bardziej teraz kiedy jest w pełnym rozkwicie moda na szczupłą, wysportowaną sylwetkę i zdrowy tryb życia. W tym celu wiele osób wyciska siódme poty na siłowni ćwicząc każdy mięsień swojego ciała. Co zrobić jednak w sytuacji kiedy te działania nie przynoszą pożądanego efektu? Decydują czasem o tym nasze uwarunkowania genetyczne, choroby lub też na przykład w przypadku kobiet zmiany jakie zaszły w ciele po przebytej ciąży. Warto w takiej sytuacji skorzystać z dobrodziejstw jakie niesie ze sobą medycyna estetyczna, która pozwala na to aby poradzić sobie z powyższymi problemami. Można skorzystać chociażby z małoinwazyjnego zabiegu jakim jest innowacyjna liposukcja Vaser Lipo, która pozwoli na pozbycie się niepotrzebnej tkanki tłuszczowej. Na czym ta metoda polega i czy warto z niej skorzystać?

Kontynuuj czytanie

Jak wygląda keratynowe prostowanie włosów?

Salon kosmetyczny Kraków

Gdy nasze włosy są puszyste lub cały czas się kręcą oraz układają się nie tak, jak byśmy chciały warto podjąć w tym celu pewne kroki. Zbawiennym zabiegiem może okazać się keratynowe prostowanie włosów, który nie tylko wyprostuje włosy, ale także przywróci im blask.

Kontynuuj czytanie

Korekta uszu - ile trwa rekonwalescencja i jak długo widoczne są efekty?

korekcja uszu Gdańsk

Odstające uszy to problem widoczny u niemal 5% populacji, może dotyczyć jednego lub obu uszu. Jedynym rozwiązaniem na pozbycie się go jest korekta operacyjna. Decydując się na wykonanie zabiegu korekty odstających uszu pacjent chce, aby był szybki, bezbolesny i efektywny. Tak też jest. Sam zabieg, po wcześniejszych konsultacjach z lekarzem chirurgiem i zaplanowaniu przebiegu operacji, trwa krócej niż 2 godziny, ale na końcowe efekty trzeba chwilę poczekać.

Kontynuuj czytanie

Jak pozbyć się rozstępów?

Zabiegi medycyny estetycznej - Klinika Genesis

Powszechnie wiadomo, że akceptacja ciała takim jakim jest to bardzo ważna kwestia, jednak zmiany, takie jak rozstępy mogą powodować obniżenie poczucia atrakcyjności. Są to pręgi, które pojawiają się najczęściej na udach, brzuchu, pośladkach oraz piersiach. Niektórzy je akceptują, a inni próbują zakryć. Chcesz pozbyć się rozstępów? Poznaj skuteczne sposoby na ich niwelowanie.

Kontynuuj czytanie

Więcej artykułów…